poniedziałek, 7 grudnia 2015

Jak być sexy w oczach mężczyzn

Od dawien dawna w naszym kraju panuje pogląd, że kobiety w rozmiarze plus size nie mogą być sexy. Jednak czy twierdzenie to  jest prawdziwe? Czy zastanawiałyście się kiedyś która część kobiecego ciała jest uważana za najbardziej seksowną? Aby zdobyć odpowiedź na to pytanie wystarczy przejrzeć statystyki, które wyraźnie mówią jak irracjonalnie myślą faceci w kwestii kobiecego wyglądu.

 

Męskie gusta


Jak wynika z badań przeprowadzanych na przełomie ostatnich kilkunastu lat mężczyźni na całym świecie kochają duże, jędrne piersi, jednocześnie zaznaczając iż najbardziej pociągają ich kobiety w rozmiarze s z miseczką od DD do FF. Jednak czy taka kobieta istnieje ? W naturze filigranowe kobiety nie mogą się poszczycić tak obfitym biustem, gdyż ich kręgosłup zwyczajnie nie byłby w stanie dźwigać takiego ciężaru. Oczywiście jak pewnie już widziałyście kilkanaście pań postanowiło zrobić sobie taki biust by uchodzić za sex bomby, jednak osiągnęły efekt zupełnie odwrotny od zamierzonego, ponieważ obecnie zamiast wymarzonej figury wyglądają wprost karykaturalnie.
Jak widzicie wyniki badań mają się nijak do rzeczywistości i fascynaci dużych piersi patrzą na panie przez pryzmat własnych wyobrażeń. Czyli im większy biust tym szczuplejsza wydaje się talia, dlatego też panowie w swoich fantazjach o kobiecie idealnej wykreowali sylwetkę, która nie istnieje. Fani obfitego biustu kochają w rzeczywistości panie dużo powyżej rozmiaru s.
Analizując dalej badania na ten temat możemy się dowiedzieć  ....
jak być sexy w rozmiarze plus size

Co tak naprawdę jest sexy?


Prawie 90 % badanych mężczyzn począwszy od wczesnych lat 90- tych uważa mocno zarysowane ( szerokie ) lekko kołyszące biodra za ten element kobiecego ciała, który działa na ich wyobraźnię zdecydowanie najbardziej. Większość filigranowych, szczupłych kobiet ubolewa nad tym faktem, gdyż brak tkanki tłuszczowej w okolicach miednicy i bioder dyskwalifikuje ich w świecie męskich fantazji. Zdecydowanymi królowymi w tej materii są panie o krągłych kształtach, ponieważ tylko ich biodra mają szansę trafić do świata marzeń każdego mężczyznę. Na trzecim miejscu wśród najbardziej seksownych części kobiecego ciała znalazły się pośladki, jednak tylko krągłe i wyraźnie odznaczające się. Aż 60 % respondentów uważa, iż podobnie jak piersi powinny być na tyle duże by były widoczne.
W tym wypadku również panowie uznali, że ta część ciała wygląda najlepiej na szczupłych paniach, jednak te bez specjalnej bielizny popularnej w krajach latynoskich typu push- up
 na pośladki  nie mają szans na taką pupę.


Rozmiar ma znaczenie ?


Jak widać rozmiar dla panów ma duże znaczenie, jednak mimo iż od lat faceci są uważani
za realistów mocno stąpających po ziemi, tracą zdrowy rozsądek gdy widzą pociągającą kobietę, z czego wynika kreowany przez nich nieistniejący ideał kobiecego ciała.
podkreśl swoje atuty i ukryj mankamenty

A jak to działa w praktyce ?


Aby zrozumieć tok męskiego rozumowania i sposób w jaki powstał ten nierealny do osiągnięcia ideał kreowany przez panów należy przez chwilę myśleć tak jak oni.
Większość z mężczyzn nie ma pojęcia o tym jaki rozmiar nosimy, a ponad 60% panów ma problem z określeniem noszonego przez  siebie rozmiaru. Dlatego kiedy facet widzi kobietę
 z dużym biustem, szerokimi biodrami, i zarysowaną talią, lub stworzoną za pomocą odpowiednio dobranych ubrań idealizuje ją. Reasumując  mężczyzna jako wzrokowiec zapamiętuje tylko te fragmenty naszego ciała, które zapadły mu w pamięci ponieważ patrzył na niej najdłużej zachwycony, gdyż jego oczy ujrzały to co chciał zobaczyć. Natomiast całą resztę sylwetki rysuje już jego wyobraźnia, która nie rzadko płata figle i to nie tylko panom.


Pozbądź się kompleksów

W jakim rozmiarze kobiety są najseksowniejsze?


Tak naprawdę w każdym, pamiętajcie bowiem iż panowie są wzrokowcami, którzy oglądają nas bardzo powierzchownie i łatwo ich zmylić. Jeśli więc brakuje Wam wcięcia w tali możecie uwydatnić swój biust, a za pomocą odpowiednio dobranych ubrań wizualnie stworzyć talię. Jeśli natomiast brakuje Wam bioder, lub uważacie że Wasz biust jest za mały stwórzcie iluzję, za pomocą odpowiedniej bielizny, lub takiego zestawienia odzieży by Wasza figura wyglądała na idealną. Pamiętajmy jednocześnie, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze,
 a dokładnie pierwsze 15 sekund, kiedy to nowo poznana osoba podświadomie ocenia nas
 i zapamiętuje nasz obraz na zawsze, dlatego jeśli chcecie na starcie mieć u kogoś dodatkowe punkty zadbajcie o to, by przy pierwszym spotkaniu wyglądać jak najlepiej. Nie bez znaczenia jest również mowa ciała, która decyduje o tym do jakiego typu osobowości zostaniemy zaszufladkowane.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jak w rozmiarze plus size wyglądać seksownie na siłowni i podczas joggingu?

Sport to nieodłączny element życia wielu z nas. Każda kobieta pragnie cieszyć się zdrowiem i dobrą kondycją na długie lata życie....