wtorek, 1 września 2015

Kiedy brak Ci pewności siebie zacznij od odpowiedniej stylizacji


sukienka dla puszystych pań
sukienka XXL

"Jak nas widzą tak nas piszą" powiedzenie stare jak świat, a mimo to nadal aktualne, która z nas nie próbowała zdobyć wymarzonej pracy i mimo pomyślnego przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej nie została przyjęta. Podobnie jest w życiu osobistym często prowadzimy rywalizację o pozycję duszy towarzystwa, o mężczyznę jak z obrazka i nagle okazuje się, że wygrywa kto inny. Czy zastanawiałyście się kiedyś dlaczego to nie Wy gracie pierwsze skrzypce w każdej dziedzinie życia.

Z badań prowadzonych przez socjologów na całym świecie wynika, że w naszym zaganianym świecie dużo łatwiej mają osoby pewne siebie, potrafiące " się sprzedać" i to nie tylko na szczeblu zawodowym. Okazuje się, że bardzo często osoby z niższymi kwalifikacjami zawodowymi otrzymują pracę tylko dlatego, że wyglądają na przebojowe  i pewne siebie.
Jaka jesteś naprawdę?

 

Ileż to razy podczas zakupów w sklepie odzieżowym, czy obuwniczym oglądałaś coś
 z zachwytem i odkładałaś twierdząc, że bluzka czy buty są naprawdę piękne, ale nie dla Ciebie, że są zbyt ekstrawaganckie,  a bluzka ma za duży dekolt, a przecież Ty wolisz ubrania zwyczajne, subtelne i trochę pozbawione tego czegoś, co sprawia, że wyglądają wyjątkowo.
Każda z nas chyba zna to uczucie zachwytu i pokusę założenie czegoś
w czym koleżanka z pracy wygląda rewelacyjnie i obawę, że to do nas nie pasuje. A może przeglądając sklepowe wieszaki, wybierasz pewną ręką pozycje od razu rzucające się w oczy, te których za żadne skarby świata nie założyłaby żadna skromna dziewczyna?

Jesteś nieśmiała? wykreuj swoją pewność siebie strojem

 

Charakterów jest tyle ile ludzi na świecie, jedni rodzą się  pewni swojej wartości, mają
 w genach bycie wyjątkowymi, inni są małomówni i brakuje im poczucia, że mogą być wyjątkowi. Oczywiście nieśmiałość i wrodzona skromność są urocze u małych dzieci, ale
 w dorosłym życiu są powodem wielu  kompleksów i porażek życiowych. Nie namawiam tu nikogo do zmiany własnej osobowości, bo jest to proces długi i złożony, a czasem nawet nie potrzebny gdyż osoby powściągliwe i delikatne są w dzisiejszych czasach na wagę złota. Postaram się Was jednak namówić do zmiany wizerunku  i pokazać różnice, ponieważ czasem łatwiej je zaobserwować na kimś obcym, niż na sobie i w ten sposób zrozumieć jak nas postrzegają inni.

Skromna i nieśmiała

wyszczuplająca stylizacja
wyszczuplająca sukienka
Kobieta skromna, której brakuje pewności siebie do prezentowanej sukienki z pewnością wybierze subtelne balerinki, delikatną torebkę, i modne w ostatnim czasie, ale zbyt mało wyraziste dodatki. Patrząc na taką stylizację, od razu możemy powiedzieć, że jest to kobieta wybierająca bezpieczne rozwiązania, nie lubiąca ryzyka, szumu wokół siebie. Choć cała stylizacja jest bardzo gustowna i starannie dobrana, to nie sprawi, że w oczach pracodawcy będziemy kandydatkami na samodzielne stanowisko wymagające szybkiego podejmowania ryzykowanych decyzji. W towarzystwie też nie rzucimy nikogo na kolana.

Przebojowa i pewna siebie 

odzież dla puszystych
pewna siebie puszysta Pani
Kobieta przebojowa i pewna siebie do prezentowanej sukienki z pewnością wybierze dodatki, które podkreślą jej wojowniczy charakter za ich pomocą zasygnalizuje światu, że zna swoją wartość, kocha siebie, świat i ludzi ją otaczających. W oczach innych będzie postrzegana jako ktoś kto zawsze zdobywa to czego chce i nigdy nie poddaje się bez walki.

Dodatki atrybutami silnych kobiet

XL
dla wojowniczki
Nie każda z nas musi być silną, pewną siebie wojowniczką, są również takie kobiety, które marzą o tym być choć raz móc zwyczajnie być słabe, móc się  po babsku zawstydzić czy rozpłakać, przyznać do własnych kompleksów
 i słabości. Nie ma nic złego w obu typach osobowości, jednak dobierając codzienne ubranie nauczmy się tworzyć stylizacje, które pomogą nam w codziennym życiu. Kobiety puszyste i zakompleksione niech komponują stylizacje wyszczuplające, nieśmiałym proponuję wprowadzenie do codziennej garderoby dodatków, które po pewnym czasie staną się atrybutem ich siły w życiu codziennym np szalonych butów, tym z Was które chcą wyglądać na delikatne i kobiece proponuję zakup kilku zwiewnych sukienek, dzięki którym będziecie wyglądać subtelnie i dziewczęco. Wprowadzenie nowych elementów do garderoby wcale nie musi oznaczać zerwania ze starym stylem życia i dotychczasowym podejściem do świata, traktujcie je bardziej jako maski, które wkładacie by osiągnąć obrany cel.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jak w rozmiarze plus size wyglądać seksownie na siłowni i podczas joggingu?

Sport to nieodłączny element życia wielu z nas. Każda kobieta pragnie cieszyć się zdrowiem i dobrą kondycją na długie lata życie....