piątek, 1 kwietnia 2016

To nie żart! To twoja metamorfoza w kilka chwil


Wczorajsze doniesienia prasowe i telewizyjne w kilka chwil zelektryzowały świat kobiet – oto przedstawiono genialny sposób na pozbycie się wszelkiego rodzaju niedoskonałości ciała, w tym znienawidzonych krągłości dosłownie w dwa dni. OD wczorajszego wieczoru każda z nas chce sięgnąć po ten niewyobrażalny i w całym przekonaniu – genialny – specyfik. W końcu możemy wszystkie wyglądać idealnie jak z okładki modowego pisma, czyli tak samo...

Na szczęście nasz wstęp to tylko Prima Aprilis, aczkolwiek jak niewiele nam, kobietom potrzeba, by rzeczywiście dać złapać się w sieć zachęty, która nie ma nic wspólnego z samoakceptacją i rzeczywistością. Tym sposobem chudną nasze portfele i rośnie frustracja. A przecież – drogie Panie – jesteśmy doskonałe, bez względu na typ i dobrodziejstwo urody oraz natury.


Mówi się, że wszędzie można znaleźć ziarnko prawdy – w naszym żartobliwym i nierealnym wstępie takie jest ono ukryte. Możemy zmienić się w kilka chwil, zmienić swój wizerunek zaskakując cały otaczający nas świat. Kluczem do krainy doskonałości jest nasza szafa, która z chęcią zmieni swoją zawartość z zimowej na wiosenną.

Pełna luzu wiosna 2016


Istotnie, nic nie działa tak dobroczynnie, jak porzucenie zimowych, ciężkich ubrań, na rzecz lekkich, pachnących wiosną. Projektanci mody zaskakują nas nowinkami, które pozwalają nam zobaczyć siebie w zupełnie innym świetle.

Bez najmniejszych wątpliwości modna jest puszystość i to nie ta kojarzona z piórami, ale z kobiecymi wdziękami. Ubrania dla puszystych to prawdziwy wybieg doskonałości, w których każdy element doskonale współgra z zaokrągloną sylwetką, pokazując wyłącznie jej atuty.

Nieposkromiona i intrygująca


Sezon otwierają awangardowe, szalone wzory i asymetrie, które przykuwają uwagę i zaskakują swoją perfekcyjną abstrakcją. Piękne, zwiewne i delikatne bluzki w prostym kroju zostały wzbogacone w szalone printy kusząco zmieniające się z każdym naszym ruchem.Wielki powrótNa wybiegach panuje prawdziwe królestwo koszul plus size i odświeżonego szaleństwem vintage. Wszelkiego rodzaju akcenty marynarskie i odwołania do gustownych lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych ubiegłego wieku są na topie i stanowią kanon wiosennych stylizacji. Koszule dla puszystych przybierają postać ciekawych, luźnych i jednocześnie eleganckich, czyli takich, które doskonale będą pasowały na większe wyjścia, do pracy, ale także na spotkanie z przyjaciółmi.Niczym tęcza


Odkrywając powiew świeżości, nie bójmy się soczystych i głębokich kolorów, które dobieramy zgodnie z własnym typem urody. Całkowicie należy porzucić slogan o czarnych ubraniach dla puszystych, które spokojnie mogą poczekać na powrót do łask. Bluzki plus size to tęcza, po którą każda kobieta może sięgnąć, bez względu na swój rozmiar.


Must haveAbsolutnym must have są wszelkiego rodzaju aplikacje. Tunika dla puszystych, czy koszulka plus size z nadrukiem gitary, zarysu twarzy, płyty, słuchawek, kwiatów – to niekwestionowane hity, których nie może zabraknąć w modnej garderobie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne typu sylwetek polskich kobiet w rozmiarze XL

Stare porzekadło głosi, że jesteś tym, co nosisz. A co, to nosisz, powinno być idealnie dopasowane do kształtu i typu Twojej sylwetki, t...