wtorek, 4 sierpnia 2015

Wyszczuplająca sukienka dla puszystych pań w paski. czyli obalamy mity

sklep duże rozmiary
SUKIENKA XL

Przez lata panował pogląd, że pasy na ubraniach dla puszystych pań powinny być pionowe, ponieważ tylko takie wyszczuplają. Ale czy na pewno ?

Oczywiście jest to mit, ponieważ paski pionowe choć rzeczywiście wyszczuplają mają to do siebie, że obrysowują figurę, zatem są odpowiednie dla szczupłych kobiet z mocno zarysowaną talią i niewielkim biustem.

Jeśli pani w rozmiarze XL pozwoli sobie na takie ubranie to wyeksponuje wszystkie swoje mankamenty, czyli szerokie ramiona, odstający brzuch, duże biodra.

Prezentowa sukienka jest dostępna w sklepie z odzieżą XXL w Warszawie przy ul. Grochowskiej 168.

Pionowe czy poziome pasy dla puszystych pań?

Pionowe pasy 

Pionowe są prawdziwym przyjacielem każdej szczupłej kobiety, ponieważ idealnie obrysowują sylwetkę i można się pokusić o stwierdzenie, że wyszczuplają i wydłużają, jednak nie w przypadku puszystych pań.
Jak widzicie na zdjęciu obok każda krągłość jest uwydatnione przez pionowe pasy, dlatego w przypadku pań powyżej rozmiaru XL takie pasy nie są wskazane.

Poziome pasy 

Poziome pasy  mogą za to stać się prawdziwym zbawieniem dla kobiet o krągłych kształtach, jednak pod warunkiem, że będą odpowiednio użyte.
spójrzcie na sukienkę ze zdjęcia numer jeden, najwęższe pasy znajdują się na wysokości dekoltu i rozszerzają się w dół tak by uwydatnić biust, następnie przechodzimy do talii, a w tym miejscu jest jeden ciemniejszy pas, który wizualnie wysmukla miejsce wcięcia. Biodra powinny mieć ten sam obwód co biust, dlatego znajdują się na ich wysokości identyczne pasy jak na piersiach, poniżej powtórzony jest jednolity ciemny pas.
Sukienka ta została stworzona z myślą o puszystych paniach, dlatego jej projektant dołożył wszelkich starań by wyszczuplała. Kupując ubrania w pasy zawsze należy zwrócić uwagę na ich rozmieszczenie, szerokość i kolor na poszczególnych partiach sylwetki, Najlepiej jeśli sukienkę, czy spódnicę w paski możecie przymierzyć i ocenić, czy jest ona wyszczuplająca czy też może dodaje Wam centymetrów.
 Pamiętajcie, że w miejscach takich jak talia najlepiej jeśli jest jedn szerszy pas i koniecznie ciemny, w przypadku jasnej barwy uzyskamy efekt poszerzenia, a więc dobra będzie na małym biuście, wąskich biodrach, ale nigdy w talii.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne typu sylwetek polskich kobiet w rozmiarze XL

Stare porzekadło głosi, że jesteś tym, co nosisz. A co, to nosisz, powinno być idealnie dopasowane do kształtu i typu Twojej sylwetki, t...