wtorek, 9 czerwca 2015

Makijaż w stylu smoke eye

makijaż 2015

Bardzo popularnym i nie wychodzącym z mody jest makijaż w stylu smoke eye, który w sezonie 2015 jest znowu bardzo modny. "Przydymiona powieka" wizualnie powiększa i wyciąga oko, sprawia że spojrzenie jest kokieteryjne i bardzo seksowne.

Czy wiecie, że ikselki wyglądają w takim makijażu najlepiej?

Smoke eye wydaje się być stworzony dla puszystych kobiet i okrągłej twarzy, Szczupłe panie mogą wyglądać w nim wyzywająco, my zaś kokieteryjnie i zmysłowo.
Specjalnie dla Was przygotowałam instrukcję jak wykonać samodzielnie perfekcyjne smoke eye.

                                               Krok 1

makijaż2015

 Czarną kredką do oczu, najlepiej wodoodporną obrysowujemy górną część ruchomej powieki, wydłużając kreskę na długość brwi.

 

 

 

   Krok 2

makijaż2015
  Aplikatorem nakładamy ciemny cień do wiek najlepiej w kolorze szarym, lub ciemnym brązie, rozcierając jednocześnie mocno zarysowaną kreskę. Następnie ten sam cień nakładamy na dolnej powiecie, tuż pod linią rzęs. Uważajcie by kreska nie była zbyt gruba, ponieważ doda Wam lat.

                                         Krok 3 

makijaż2015
 W zewnętrznym kąciku górnej powieki nakładamy perłowy cień do powiek, następnie za pomocą aplikatora rozcieramy go do wewnętrznego kącika. Następnie rysujemy kreski czarnym linerem, bądź zwilżoną ołówkową kredką do oczu. Tym razem obrysowujemy rzęsy na dolnej i górnej powiecie. Zadbajcie o to by kreska miała głęboką czerń, kontur oka w odcieniach szarości sprawia, że wygląda na zmęczone.Dla podkreślenia czarnej kredki, tuż nad nią wykonujemy cienkim pędzelkiem perłową kreskę, może być srebrna, niebieska, fioletowa. Do jej wykonania, możecie użyć kolorowego linera, bądź zwykłego cienia do powiek, który zaaplikujecie mokrym pędzelkiem. Pamiętajcie by nie moczyć cienia tylko pędzelek z cieniem, w przeciwnym razie wasz cień, może się stać się twardy jak skała.

                                       Krok 4

makijaż2015
Ostatni krok to tuszowanie rzęs, aby wydawały się gęste i długie nakładając puder sypki oprószcie je delikatnie. Tusz najlepiej nakładać w dwóch, lub trzech etapach. Najpierw pociągnijcie rzęsy całą szerokością szczoteczki, potem czubkiem wydłużajcie każdą po kolei i tak by nie posklejały się. Ostania aplikacja tuszu to wydłużenie rzęs po zewnętrznej stronie powieki i w wewnętrznym jej kąciku.


Porada 

Cień nakładany mokrym pędzelkiem utrzymuje się dużo dłużej i nie rozmazuję się, podobnie zwilżona kredka do oczu.
Życzę miłej zabawy, może zechcecie się podzielić z nami swoimi doświadczeniami przy tworzeniu smoke eye. 

 

 

 

 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jak w rozmiarze plus size wyglądać seksownie na siłowni i podczas joggingu?

Sport to nieodłączny element życia wielu z nas. Każda kobieta pragnie cieszyć się zdrowiem i dobrą kondycją na długie lata życie....